Wyciszenie, montaż Car Play oraz kamery cofania w Porshe Cayenne

Pan Marcin przyjechał do nas z Warszawy. Posiada to auto od nowości, czyli od 2013 roku, i użytkuje go na co dzień. Klient narzekał na jakość rozmów z fabrycznego Bluetooth, brak Car Play oraz kamery cofania na pokładzie jego auta. Poprosił nas też o wygłuszenie auta; zapytał także czy poradzimy sobie z trzeszczącym panelem otwierania szyb oraz rękojeścią zamykania drzwi, i skrzypiącymi zegarami. ⚒

Dziwnie to wszystko brzmi, zwłaszcza w Porsche, ale ok, zobaczymy co da się zrobić. 🧐😊

🔈 Zadanie wydaje się proste, ale dla uzyskania lepszych efektów zastosujemy materiały klasy premium od Comfortmat. 🔝
▶️ Największą bolączką wszystkich aut najczęściej są nadkola, progi, drzwi, bagażnik i klapa bagażnika – generalnie z tych okolic generują się największe szumy. 📢🔈 Zaczynamy od drzwi. Całe furtki wygłuszone zostały matami Comfortmat Drak 3mm oraz Comfortmat Integra.🔈 Boczki drzwiowe – Comfortmat turbo 1.5mm oraz pianki Comfortmat Soft Way 15mm.🔈 Bagażnik i nadkola od wewnątrz to również Comfortmat Drak 3mm plus Comfortmat Blockshot 7mm.

Nadkola od zewnątrz to już więcej pracy.

▶️ Całe auto zawisło w powietrzu w celu dokładnego umycia wnęk nadkoli. Po ich wyschnięciu metodą natryskową położyliśmy materiał konserwujący, który dał nam idealną powłokę pod maty. Pierwszą warstwą jest Comfortmat Dark 4mm, a na butyl poszedł znakomicie tłumiący Blockshot, który na końcu pokryliśmy ponownie środkiem konserwującym.🔈 Dla zniwelowania odbić luźnych elementów nawierzchni podczas jazdy, profile nadkola pokryliśmy Blockatorem expert.🔈 Maska otrzymała specjalny materiał odporny na temperatury Comfortmat Skayline, oraz podszybie Dark 3mm i na to Vision Red 6mm.
🔈 Szumy od progów zniwelowane przez Comfortmat Dark 4mm.🔈 Dopełnieniem pakietu wygłuszenia jest topowa stacja Kenwooda DMX 8019 DABS z anteną DAB oraz kamerą cofania w dedykowane miejsce jakim jest klamka otwierania bagażnika.

🔊 Teraz trochę o efekcie naszej pracy 🔊

Całość prac wykonanych przy Cayenne zaawocowało mega zadowoleniem naszego klienta. 🥰 Wyciszenie szumów, skrzypiących elementów drzwi czy zegarów, spowodowało, że mamy nieprawdopodobny komfort podróży w błogiej ciszy. 😇🔇

BĄDŹMY W KONTAKCIE