Volkswagen T6 Multivan & Alpine

🚗 🔊 Volkswagen T6 Multivan & Alpine 🔊 🚗

VW T6 to kolejna edycja bardzo lubianego przez kierowców samochodu do zadań specjalnych. Tym razem pracowaliśmy z modelem w wersji Multivan, który oferuje nam 7️⃣ wygodnych miejsc dla pasażerów.
Nasz klient kupił auto w bardzo dobrym stanie, jednak z dość ubogim wyposażeniem. Samochód doskonale zdaje egzamin w pomieszczeniu czwórki dzieci naszego klienta 😊 podczas codziennych podróży. Naszym zadaniem było doposażyć VW w system audio – multimedialny, aby korzystanie z niego było jeszcze przyjemniejsze. 😇

❗️ Tutaj musimy się pochwalić, że jako pierwsza 🥇 firma w Polsce do upgrade wykorzystaliśmy zestaw głośnikowy z nowej serii Alpine Adventure SPC 106T6 dedykowany do VW T6 i T6.1. 🥳 🎊

▫️ Zestaw składa się z tweeterów 28mm oraz wooferow 165mm z pełnym wyposażeniem montażowym, dystansami i pięknymi siatkami tweetera.

▫️ Tylna część samochodu również została potraktowana odseparowanym zestawem Alpine SPG 17CS. Do uzupełnienia niskich częstotliwości zastosowaliśmy subwoofer w dedykowanej skrzyni Alpine SWG-1044.

▫️ Do zasilenia całego zestawu posłużył nam 8 kanałowy wzmacniacz z procesorem dźwięku Alpine PDP-E802DSP.

▫️ Jako źródło i centrum rozrywki zastosowaliśmy stację multimedialną Alpine iLX-F903D z Car Play i Android Auto. Podłączyliśmy do niej dedykowaną kamerę cofania oraz Android Boxa z całym zestawem multimedialnych gadżetów jak Youtube czy Netflix.

▫️ Kropką nad „i” był montaż kierownicy multifunkcyjnej do obsługi radia, oraz aktywacja tempomatu, którego zastosowanie również wyniosło komfort jazdy na inny poziom.

🔊 Jak to gra? 🔊

Po odpowiednim zestrojeniu uzyskujemy bardzo spójny dźwięk z dużą ilością detali, wyraźnym kickiem z wooferow oraz soczystym subbasem. 🔈 Cały zamontowany u nas zestaw sprawił, że codzienne użytkowanie tego auta zdecydowanie umili czas i poprawi bezpieczeństwo jazdy. Od teraz rodzinne podróże będą dawały jeszcze większą radość. 🛣 🤩

BĄDŹMY W KONTAKCIE