Wytłumianie aut

Cieszymy się, że temat wytłumiania aut budzi takie zainteresowanie. Niewątpliwie jest to aspekt, który sprawia, że jazda samochodem jest dużo bardziej komfortowa. Nieważne, czy wyruszamy w długie trasy, czy jedynie przemierzamy ulice miasta – hałas, który generuje samochód i otoczenie jest bardzo męczący zarówno, jeśli chcemy jeździć w ciszy, porozmawiać ze współpasażerem czy posłuchać ulubionej muzyki. Na pewno każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał się z sytuacją, gdzie aby dobrze usłyszeć radio, trzeba było podkręcać głośność w nieskończoność. Okazuje się, że podstawowe wyciszenie auta może rozwiązać problem hałasu i sprawić, że jazda będzie dużo przyjemniejsza.

Tym razem zawitały do nas:

– Mini Cooper S,

– Skoda Superb,

– Volkswagen Golf VII GTI.

Wykonaliśmy wyciszenie najbardziej newralgicznych elementów, z których generuje się najwięcej hałasu – drzwi, nadkola i ściana grodziowa.

Na pierwszy ogień poszły nadkola – zostały szczelnie wyklejone matami i piankami.
Pierwsza warstwa to STP GB, znana i ceniona za jakość marka, a druga pianka jest olejo i wodoodporna.

Dla zniwelowania odbić luźnych elementów nawierzchni podczas jazdy, profile nadkola pokryliśmy również matami butylowymi.

Drzwi wygłuszyliśmy materiałami oraz piankami STP GB.

Ściana grodziowa również została pokryta matami tego samego producenta.

Efekt? Dzięki dokładnemu wygłuszeniu zyskaliśmy komfortową ciszę i prywatność. Teraz bez przeszkód możemy delektować się ulubioną muzyką czy rozmową ze współpasażerami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z montaży.

BĄDŹMY W KONTAKCIE