Wytłumienie drzwi i wymiana głośników Skoda Octavia

Klient przyjechał do nas z prośbą o wykonanie kilku kluczowych zmian: wytłumienie drzwi, wymiana fabrycznych, słabo brzmiących głośników na coś lepszego. 
Aby uzyskać lepszą dynamikę w nowym systemie zdecydowaliśmy się na wzbogacenie go o wzmacniacz. Z racji, iż klient jest wielbicielem marki Alpine, wszystkie zastosowane komponenty pochodzą właśnie z tej marki. 
Oprócz tych zmian, klient zdecydował się również na zastąpienie fabrycznej stacji urządzeniem z Android Auto, by móc cieszyć się bogactwem multimediów. 
Do strojenia kompletnego systemu wykorzystaliśmy korektor parametryczny zainstalowanej jednostki z Androidem. Za pomocą naszego systemu pomiarowego wykonaliśmy zestrojenie nowego systemu, co zaowocowało charakterystyką liniową. Po tym zabiegu uzyskaliśmy spójne brzmienie mimo braku procesora dźwięku. 
Kompletny upgrade wraz ze strojeniem systemu dał znakomity efekt, zarówno jeśli chodzi o izolację dźwiękową związaną z wytłumieniem drzwi, jak i dużo lepszym dźwiękiem po wymianie systemu car audio. 

BĄDŹMY W KONTAKCIE