Zabezpieczenie przed kradzieżą Audi RS7

audi zabezpieczenie przed kradzieżą

Zabezpieczenie przed kradzieżą.

Mimo, że systemy zabezpieczeń montujemy od lat, po ostatnim materiale w znanej stacji telewizyjnej, związanym z kradzieżą aut za pomocą urządzenia GameBoy, nasiliły się telefony klientów zaniepokojonych losem swoich samochodów wyposażonych w bezkluczykowy dostęp KeyLess. Bohaterem dzisiejszego wpisu jest nowe Audi RS 7, które właściciel chciał zabezpieczyć przed kradzieżą. My zaproponowaliśmy dwa systemy zabezpieczeń.

Pierwszy system zabezpieczeń to urządzenie firmy Gannet.

Zgodnie z opisem producenta, jest to system radiowej lokalizacji pojazdów po kradzieży. Lokalizator umożliwia odnalezienie zaginionego pojazdu dzięki wykorzystaniu pasma częstotliwości radiowych, których nie są w stanie zniwelować nawet zagłuszarki powszechnie stosowane przez złodziei. Moduł nie traci zasięgu w garażach podziemnych czy stalowych kontenerach. Sygnały radiowe wydostają się nawet przez mikroszczeliny, co umożliwia skuteczne namierzenie pojazdu. Urządzenie w chwili montażu przechodzi w stan uśpienia i jest aktywowane przez jednostki Gannet Guard System dopiero po zgłoszeniu kradzieży. Takie działanie z jednej strony uniemożliwia złodziejowi odnalezienie miejsca, w którym został zainstalowany lokalizator, a z drugiej zapewnia pełną prywatność użytkownikowi pojazdu. Dodatkowym atutem jest własne niezależne zasilanie. Bateria wytrzymuje nawet do 5 lat. Czujnik nie ingeruje w fabryczną instalację elektryczną, zatem na nic zda się odłączenie akumulatora. Klient, w którego pojeździe zainstalowano system nie musi również obawiać się utraty gwarancji producenta.

Drugim zabezpieczeniem jest aktywna blokada skrzyni biegów, zwana blokadą odjazdu, dedykowana do danego pojazdu, co jest weryfikowane poprzez numer VIN.

Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy urządzenie, które współpracuje z naszym samochodem. Zwolnienie skrzyni biegów jest możliwe za pomocą kodu autoryzacyjnego ustalonego przez właściciela. Odbywa się to dzięki programowaniu przycisków zlokalizowanych na desce rozdzielczej.Taki pakiet zabezpieczeń zapewnia skuteczną ochronę przed kradzieżą pojazdu . Zastosowanie tych urządzeń jest w 100% bezpieczne dla pojazdu, nie powoduje utraty gwarancji producenta. Tego typu montaże wykonujemy w każdym pojeździe niezależnie od roku produkcji, włącznie z klasykami. Starsze, często zabytkowe auta nie posiadają takiej elektroniki, która umożliwiłaby zastosowanie zabezpieczeń elektronicznych. Tutaj z pomocą przychodzą systemy radiowe, dzięki którym możemy chronić te cenne zabytki motoryzacji.Następna wizyta Audi będzie skupiała się na montażu rejestratorów. Dzięki temu auto będzie kompleksowo zabezpieczone przed kradzieżami, jak i nieszczęśliwymi zdarzeniami lub aktami wandalizmu.Zapraszamy!

BĄDŹMY W KONTAKCIE