Fiat Ducato 2018 r.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Mimo, że ostatnio doświadczamy powrotu zimy, przeniesiemy się do ostatnich pięknych, wiosennych dni, kiedy to zawitał do nas Pan Daniel wraz z zakupionym autem, które chciał doposażyć w multimedia. Klient był zainteresowany stacją z 8 calowym ekranem oraz telewizorem w przestrzeni mieszkalno-pasażerskiej. Jego wymagania opierały się również na podłączeniu multimediów pod te dwa źródła. Stacja, którą zaproponowaliśmy to urządzenie od firmy Alpine ILX 903 z możliwością podłączenia źródeł dzięki wejściu HDMI. Pod stację podpięliśmy Android Box oraz zamontowany telewizor.

Jeśli chodzi o źródło, jakim jest Android Box, wykorzystywaliśmy go już w montażach ze stacjami multimedialnymi za pomocą wejść HDMI, ale także wraz z modułami CarPlay. Dzięki temu w prosty i niedrogi sposób mogliśmy wzbogacić pakiet multimediów o Netflix, YouTube oraz kanały telewizyjne.

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z vanem, suvem, samochodem osobowym, czy jak w tym przypadku – kamperem, Android Box jest bardzo dobrym sposobem na otrzymanie bogatego systemu multimedialnego, który będzie zapewniał rozrywkę w czasie podróży. Takie urządzenie możemy podpiąć zarówno pod monitor 22”, jak i pod monitor podsufitowy czy zagłówkowy.

Jak widać, możliwości jest wiele, wszystko zależy od preferencji klienta. 

Następna wizyta Fiata Ducato będzie skupiała się wokół upgrade audio – matowanie, montaż głośników i subwoofera, dla polepszenia walorów nie tylko wizualnych, ale również odsłuchowych.

Zapraszamy właścicieli kamperów (i nie tylko) na doposażenie auta w multimedia!

BĄDŹMY W KONTAKCIE