Montaż stacji multimedialnej Fiat Ducato 2018 r.

Mimo, że ostatnio doświadczamy powrotu zimy, przeniesiemy się do ostatnich pięknych, wiosennych dni, kiedy to zawitał do nas Pan Daniel wraz z zakupionym autem, które chciał doposażyć w multimedia. Klient był zainteresowany stacją z 8 calowym ekranem oraz telewizorem w przestrzeni mieszkalno-pasażerskiej. Jego wymagania opierały się również na podłączeniu multimediów pod te dwa źródła. Stacja, którą zaproponowaliśmy to urządzenie od firmy Alpine ILX 903 z możliwością podłączenia źródeł dzięki wejściu HDMI. Pod stację podpięliśmy Android Box oraz zamontowany telewizor.

Jeśli chodzi o źródło, jakim jest Android Box, wykorzystywaliśmy go już w montażach ze stacjami multimedialnymi za pomocą wejść HDMI, ale także wraz z modułami CarPlay. Dzięki temu w prosty i niedrogi sposób mogliśmy wzbogacić pakiet multimediów o Netflix, YouTube oraz kanały telewizyjne.

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z vanem, suvem, samochodem osobowym, czy jak w tym przypadku – kamperem, Android Box jest bardzo dobrym sposobem na otrzymanie bogatego systemu multimedialnego, który będzie zapewniał rozrywkę w czasie podróży. Takie urządzenie możemy podpiąć zarówno pod monitor 22”, jak i pod monitor podsufitowy czy zagłówkowy.

Jak widać, możliwości jest wiele, wszystko zależy od preferencji klienta. 

Następna wizyta Fiata Ducato będzie skupiała się wokół upgrade audio – matowanie, montaż głośników i subwoofera, dla polepszenia walorów nie tylko wizualnych, ale również odsłuchowych.

Zapraszamy właścicieli kamperów (i nie tylko) na doposażenie auta w multimedia!

BĄDŹMY W KONTAKCIE