Upgrade audio Ford Fiesta 2022 r.

Pani Kasia przyjechała do Car Hi-Fi swoją nową Fiestą na upgrade systemu audio. Fabryczny system niestety mocno odbiegał od wymagań naszej klientki.
Pierwsze kroki to pomiar sygnału z oryginalnej jednostki, aby sprawdzić jaki wzmacniacz będzie odpowiedni do generowanego sygnału. Z trzech projektów wybór padł na najtańszy system bez subwoofera.
Wytłumienie drzwi to już standard przy każdym upgrade systemu, nie inaczej było też w tym setupie.
Przedni system to Helix F62.C zasilony aktywnie.
Z tyłu do kompletu wskoczyły Helixy F6X. Wspomniane głośniki zasilił wzmacniacz Match PP62 DSP .
Jak to gra?
Wbrew pozorom zadanie nie było łatwe
Pani Kasia lubi basik, ale wybór padł na wersję bez subwoofera. Zdecydowałem się wystroić system tak aby basu nie zabrakło. Zdecydowanie pomogły nam zamontowane Helixy serii F, które mimo małej mocy wzmacniacza wypełniły całe wnętrze małej Fiesty niskim i fajnie kontrolowanym basem.
Głośniki wysokotonowe montowane na podszybiu auta zbudowały przestrzeń dźwiękową która, dała więcej powietrza w muzyce.
Wydając auto poddałem cały system ocenie klientki, która wrzuciła swoje ulubione utwory. Wyraz radości na twarzy i krótkie, ale treściwe słowa wyrażające zadowolenie z brzmienia, dają nie małą ilość satysfakcji i energii do realizacji kolejnych projektów!
Podczas montażu audio, dodatkowo został dołożony system rejestratorów dual od Alpine, wykonano również podświetlenie schowka przed pasażerem.

BĄDŹMY W KONTAKCIE