Zabezpieczenie antykradzieżowe – blokada CAN w Volkswagen Arteon 2020r.

Przez ostatnie kilka miesięcy w naszej firmie zagościła spora ilość aut, w których montowaliśmy zabezpieczenie antykradzieżowe – blokadę CAN. W tym wypadku wykonywaliśmy zarówno montaż blokady, jak i rejestratorów Alpine Dual.
 
W kilku słowach o zabezpieczeniach:
  • rejestratory 📹, oprócz pełnienia swojej podstawowej roli nagrywania otoczenia podczas jazdy, pełnią drugą bardzo ważną rolę – czuwają nad autem, kiedy to znajduje się poza zasięgiem wzroku właściciela. Tryb parkingowy pozwala na rejestrowanie zachowań otoczenia, również w nocy przy pomocy podczerwieni, dzięki czemu zarówno każda przypadkowa rysa przy nieumiejętnym parkowaniu innych aut, jak i umyślne akty wandalizmu nie ujdą na sucho 🙂
  •  o blokadzie CAN 🔐 przypomnę w kilku słowach: jest to na ten moment najskuteczniejsze zabezpieczenie, a działa ono na szynie CAN. Blokadę można zdjąć na kilka sposobów: za pomocą breloka, sekwencją przycisków, lub za pomocą szyfrowanego połączenia Bluetooth jednorazowego parowania. Blokada CAN nie posiada możliwości dezaktywacji przez osobę nieuprawnioną.
Zapraszamy!

BĄDŹMY W KONTAKCIE