Maserati Ghibli 2018r.

Auto to jest 3,0-litrową benzyną na podwójnej turbinie. To nie jest słynna V ósemka z większej siostry Quattroporte, ale mimo to posiada 350 narowistych koni mechanicznych i charakter luksusowo-sportowej limuzyny klasy premium.
Brzmienia Ghibli nie da się porównać do Quattroporte, ale również powoduje efekt gęsiej skórki. 
Wnętrze tej włoskiej maszyny posiada hektary prawdziwej skóry, a elementy kokpitu i kierownicy są wykonane z prawdziwego włókna węglowego zwanego carbonem. Maserati trafiło w moje ręce na montaż systemu zabezpieczeń immobilizera – blokady CAN. 
Limuzyny klasy premium cieszą się dużym powodzeniem wśród złodziei. Pozyskując części do dalszej odsprzedaży, zarabiają przy tym procederze prawdziwe krocie. 
Nasz egzemplarz został wyposażony w immobilizer CAN z brelokiem. Od teraz właściciel auta za kilkaset tysięcy złotych może spać spokojnie.
Wiemy z pewnych źródeł, że Warszawscy przestępcy upodobali sobie Lublin i wpadają do nas na gościnne występy. Dowodem na takie działanie jest np. wcześniej opisywana Kia Sportage, która zaginęła na lubelskim Czechowie, a po dwóch godzinach znalazła się już w podwarszawskim Wołominie. To właśnie dlatego staram się przypominać o tym jak kluczowe jest dobre zabezpieczenie naszych aut.
Link do jednej z wielu kradzieży Maserati:

BĄDŹMY W KONTAKCIE