Dodge Challenger SRT 2017r.

Auta, które przyjeżdżają do nas na zabezpieczenia, można podzielić na kilka grup. Są to samochody koreańskie/japońskie, takie jak Toyota, Mazda, Hyundai, auta niemieckie – premium, czyli BMW, Audi i Mercedes, a także auta pochodzące z USA, czyli dzisiejszy Dodge, Jeep, Chevrolet czy Ford Mustang.
Dlaczego tak często giną auta amerykańskie?
Właściciele uszkodzonych pojazdów sprowadzonych z USA poszukują części zamiennych na portalach aukcyjnych, bardzo rzadko kierując się do serwisów autoryzowanych, gdzie cena tych elementów jest dużo wyższa. Niestety popyt na części używane do naprawy napędza proceder kradzieży skierowanej na późniejszą rozbiórkę i sprzedaż na tychże portalach. 
Klient spełniając swoje marzenia o posiadaniu przedstawiciela muscle carów, czyli Dodge Challengera w wersji SRT, od razu pomyślał o zabezpieczeniu swojego pojazdu. 
Najczęściej montowane zabezpieczenie w Car Hi-Fi to blokada CAN z syreną wewnętrzną i brelokiem Bluetooth. Tutaj również padł wybór na to urządzenie.
Cieszymy się, że klient powierzył nam swoje auto i może spać spokojnie.
Bardzo dobrym sygnałem jest rosnąca świadomość na temat kradzieży i tego, że warto dmuchać na zimne i zadbać o swoją własność zanim stanie się coś złego.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i konsultacji, wspólnie dobierzemy odpowiednie rozwiązanie, abyś również mógł spać spokojnie.

BĄDŹMY W KONTAKCIE