Audi A6C6 2008r.

Kolejny montaż z serii “odwiedziny rodaków mieszkających za granicą”.
Tym razem klient na co dzień mieszka w Holandii i przyjechał do Car Hi-Fi podczas urlopu aby doposażyć swoje Audi w moduł CarPlay Android Auto.
Panuje takie przekonanie, że jeśli auto nie jest najświeższym produktem, to szkoda inwestować w doposażenia takie jak car audio czy multimedia. Okazuje się jednak, że i takie samochody będące już jakiś czas na rynku można ubogacić w najnowocześniejsze technologie będące już standardowym wyposażeniem współczesnych modeli.
W tym przypadku Audiczkę doposażyliśmy w bezprzewodowy interfejs CarPlay Android Auto. Urządzenie działa bezinwazyjnie na oryginalnym ekranie, który w A6C6 ma rozdzielczość wystarczającą do wyświetlania aplikacji obecnych na smartfonie, takich jak Mapy Google, Yanosik czy Spotify. Taka modyfikacja czyni auto bardziej nowoczesnym, a system multimedialny dostaje nowe życie.
Interfejs otwiera dodatkowe drzwi w kierunku doposażenia auta w AndroidBox czy kamerę cofania w strefie fabrycznej, która współpracując z canem będzie posiadała wspomaganie cofania z liniami skrętnymi.
Jak widać nie tylko nowe auta zasługują na multimedialny lifting.
Zapraszamy do kontaktu.

BĄDŹMY W KONTAKCIE