Audi RS7 2022r.

Pan Dominik będąc świadomym problemu kradzieży aut, po odebraniu z salonu swojego wymarzonego RS7 postanowił je zabezpieczyć. Zaproponowaliśmy montaż blokady CAN, która jest związana z blokadą rozruchu na skrzyni biegów. Dzięki temu bez odblokowania immobilizera nie jest możliwe wrzucenie jakiegokolwiek biegu, co skutkuje brakiem możliwości odjazdu.
Właściciel poprosił również o montaż rejestratorów, zatem w ruch poszedł sprzęt premium od Alpine – DVR F800 PRO w wersji dual, aby jeszcze lepiej monitorować auto zarówno na parkingu jak i na drodze.
RS7 z przebiegiem całych 600 km wyjechało na nasze drogi. Zachwycony tym autem jeszcze raz bardzo gratuluję właścicielowi. Następnym razem z piękną audiczką zobaczymy się podczas delikatnego upgrade’u systemu audio.
Jak już nieraz wspominałem, coraz częściej w Car Hi-Fi pojawiają się klienci świadomi zagrożenia jakim jest kradzież aut. Mimo, że wielu z nich posiada ubezpieczenie OC wraz z GAP, czy też radiowym namierzaniem Gannet, decydują się na doposażenia auta w blokadę CAN, co w obecnych czasach staje się nie tylko standardem, ale i koniecznością.

BĄDŹMY W KONTAKCIE