Mini Cooper 2022r.

Po ostatnich postach z montażem modułu bezprzewodowego CarPlay Android Auto w starszych autach przyszedł czas na praktycznie nowego Coopera.
Klient odwiedził Car Hi-Fi posiadając auto skonfigurowane w salonie bez nawigacji fabrycznej. Prośba tyczyła się rozwiązania właśnie tego problemu, co jest podyktowane podróżami, jakie odbywa między innymi na terenach pogranicza Europy i Azji – Gruzja, Kazachstan, Azerbejdżan… Oczywiście kluczową kwestią jest możliwość korzystania z map w trybie offline ze względu na wysokie ceny przesyłu danych za granicą.
Idealnym rozwiązaniem tej bolączki jest bezprzewodowy moduł CarPlay Android Auto, dzięki któremu klient będzie miał możliwość pobrania map danego obszaru na swój telefon, a następnie korzystania z nich w module. Dzięki zastosowaniu tego komponentu klient może bez przeszkód podróżować mając odpowiednie wsparcie w zasięgu ręki.
Dużą wygodą jest bezprzewodowe połączenie, co niestety w dalszym ciągu w niektórych markach jest realizowane wyłącznie “po kablu”.
Montaż bezprzewodowego modułu odbywa się bezinwazyjnie dla fabrycznej stacji, zachowane zostają wszystkie gwarancje producenta. Takie doposażenia wykonujemy praktycznie na każdej marce – wystarczy podać markę auta, model i przesłać zdjęcie fabrycznej jednostki, do której dopasujemy bezprzewodowy moduł CarPlay Android Auto, do czego bardzo gorąco zachęcamy.

BĄDŹMY W KONTAKCIE