BMW G20 330 xDrive 2020r.

Klient przyjechał do nas z problemem spalonych wooferów, które mimo, że są częścią wyższej klasy systemu Harmanna, zostały niestety pokonane przez mocną i ciężką muzykę, która dała się mu we znaki.
Naszą propozycją był kompletny upgrade systemu.
  • W tym przypadku wszystkie głośniki są odseparowane, włącznie z głośnikami centralnymi i efektowymi na półce, a całość jest wspierana przez wzmacniacz Harmanna z modułem RAM.
  • Nowy system obejmuje znane i lubiane głośniki Match od Audiotec Fischer, wśród których znalazły się dwa 20 centymetrowe woofery podfotelowe.
  • Wszystko zostało zasilone i wystrojone 10 kanałowym wzmacniaczem z procesorem dźwięki UP 10 DSP.
Jak każdy system BMW, tak i ten był wymagający podczas strojenia, ze względu na wiele kanałów, w których trzeba odpowiednio wypoziomować sygnał jak i wyregulować zrównoważenie tonalne. Tutaj system pomiarowy wraz ze świetnym słuchem okazał się narzędziem idealnym. 
Jak to gra? 
Po wystrojeniu słychać ogromną różnicę w porównaniu do instalacji Harmanna. Cały system wykazał świetną kontrolę i przestrzeń, tony wysokie przyjemnie wpadają w ucho i nie są drażniące, a woofery podfotelowe, dostając po 160W RMS’u, odwdzięczyły się grając niskim basem, jednocześnie dobrze skontrolowanym.
Przy odbiorze auta efekt końcowy przeszedł wszelkie oczekiwania naszego klienta, co było doskonale widać po uśmiechu na jego twarzy.  Taki efekt i zadowolenie właściciela jest doskonałym zwieńczeniem pracy nad projektem.
 
Zapraszamy na bezpłatne wyceny systemów do BMW.
 

BĄDŹMY W KONTAKCIE