Chevrolet Camaro ZL1 2021r.

Dziś jako wspomnienie lata przedstawiam krótką historię wizyty Camaro w Car Hi-Fi.
Czym najczęściej kierujemy się szukając nowego auta? Jedni wygodą rodziny, kupując vana lub fajne kombi, inni sugerując się małym spalaniem do jazdy wyłącznie miejskiej. Jeszcze inni kierują się swoimi marzeniami, tak jak było w przypadku zakupu tego Camaro.
Nasz klient spełniając swoje marzenie postanowił zabezpieczyć je przed kradzieżą. Camaro jest autem ze Stanów. Większość aut z tego kierunku to samochody powypadkowe, w mniejszym lub większym stopniu, jednakże każde z nich wymaga jakiejś naprawy. To jest tak naprawdę sedno i odpowiedź na pytanie dlaczego auta zza oceanu tak często giną – jest bardzo duży popyt na części zamienne. Grupy przestępcze wykorzystują naiwność właścicieli myślących, że “ich to nie spotka”, kradną auta mając już potencjalnych chętnych na części.
Camaro naszego klienta zostało zabezpieczone systemem skutecznej blokady odjazdu CAN Immobilizer wraz z syreną, która gdy nie odblokujemy systemu w ciągu 5 sekund poczęstuje nas sygnałem dźwiękowym o amplitudzie 120 dB. Przy tak głośnej syrenie złodziej nie będzie w stanie zebrać myśli, jednak jak najbardziej będzie musiał brać nogi za pas i uciekać w popłochu.
Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu i zadbania o bezpieczeństwo swoich pojazdów.

BĄDŹMY W KONTAKCIE